skip to Main Content

Filip

Zakladatel

Vystudoval jsem hotelovou školu. Bohužel mě běžná gastronomie nebavila. Nebyla dost atraktivní, a přišla mi fádní natolik, abych se jí nadále věnoval. To se však změnilo, než jsem potkal svou životní lásku Markétu. Společně jsme poprvé vyrazili do lesa, kde jsme si vytvořili něco nevšedního a však výjimečného k jídlu. Od té doby se té úžasné kouřové chuti nemůžeme nabažit.

Markéta

Zakladatelka

Netušila jsem, že když spojím všechny tři vášně v jednu, vznikne z toho něco tak obohacujícího. Je to láska k jídlu, k přírodě a láska partnerská. Jelikož jsem v astrologii ohnivé znamení, svůj potenciál podporuji ohněm. Oheň ve mně vyvolává pocit klidu, ale zároveň budí obrovský respekt. Ráda se do něj dívám, ale ještě raději na něm připravuji jídlo.

„Zaposlouchejte se do praskání ohně, šumění lesa, cvrlikání ptáků a zurčení potůčku. To je ta pravá romantika, která dodá na atmosféře během stolování v přírodě. Připravovat jídlo na ohni je pro nás nádherný rituál. Není to jednoduché, jelikož nikdy nebudete mít kontrolu nad ideální teplotou. My to však děláme pocitově a s láskou. Kontaktu s matkou přírodou si nesmírně vážíme, a chráníme jej. Bereme nůž do kapsy, kotlík, prkénko a čerstvé ingredience do batohu, a vyrážíme do přírody. Pojďte s námi…“

Back To Top